Recenzie

Som veľmi spokojný s manuálnou terapiou, ktorú som dostal od pána Farkaša. Je to skutočne odborník a dokázal mi pomôcť s mojimi problémami.

Pán Farkaš mi pomohol vyriešiť moje dlhodobé problémy v oblasti chrbta. Terapie boli veľmi príjemné a účinné. Odporúčam ho každému, kto hľadá skutočne odborného a zručného terapeuta.

Je to prvý masér, ktorý mi naozaj pomohol s mojimi bolesťami chrbta. Jeho prístup je veľmi profesionálny a empatický. Odporúčam ho všetkým.

Manuálna terapia s pánom Farkašom bola naozaj skvelá. Vysvetlil mi všetko, čo robí a prečo to robí, a zodpovedal všetky moje otázky. Teraz sa cítim oveľa lepšie a určite sa k nemu vrátim.

Dlhodobé bolesti v krížoch ma prinútili hľadať pomoc. Tabletky proti bolesti som nechcel brať, tak som sa obrátil na pána Romana Farkaša. Pán Farkaš za pomoci manuálnej terapie problém odstránil už po 3 sedeniach.

Môj manžel a ja sme navštívili pána Farkaša a boli sme veľmi spokojní s jeho prístupom. Manuálna terapia bola veľmi účinná a pomohla nám riešiť naše problémy s bolesťou. Odporúčame.

Som veľmi vďačný pánovi Farkašovi za jeho odbornú terapiu. Mám problémy s kolenami a jeho terapia mi pomohla znížiť bolesť a zlepšiť moju pohyblivosť. Odporúčam ho všetkým.

Bolievala ma hlava dosť často, riešila som bolesť zväčša ibalginom, nemala som čas na iné riešenie. p. Romana mi odporučil kamarát, nech skusim, že mi možno pomôže, a pomohol. Po 3 či 4 navšteve mi už nadobro ustupila tá neznesitelná bolesť a to vďaka manuálnej terapii… od poslednej návšetvy su to už 3 mesiace je stále všetko ok…tak sa chcem poďakovať… môžem len doporučiť aj ostatným. Dakujem.

Trpel som dlho nespavosťou, stresom, tuhla mi šija, bolievalo ma ráno celé telo. Akoby zo mňa odcházala energia. Kamarát ma nahovoril, aby som návštívil Romana Farkaša. Veľmi som tomu neveril, ale skúsil som. Neľutujem! Teraz lepšie spím, som ohybnejší, Jednoducho sa cítim ako nový človek! Ďakujem Vám veľmi pekne.

Známe tváre v ENERGYFLEX

Marek Čiliak
Brankár HC Kometa Brno

Jakub Řezníček
kapitán FC Zbrojovka Brno

Gábor Boráros
Zápasník MMA

Vladimír Lengál
Zápasník MMA

Jan Gottvald
Zápasník MMA

Tomáš Hron
Kickboxer

Jakub Tomeček
Olympionik

Iva Malecová
finalistka súťaže Masterchef

REGISTRÁCIA

A password will be sent to your email address.