Online kurzy

KURZY

ENERGYFLEX
online kurzy

Keďže vieme, že nie každý má možnosť prísť na kurz osobne, pripravili sme si pre vás sekciu video kurzov a školení. Jednoducho si zakúpite kurz, o ktorý máte záujem a my vám sprístupníme podrobné videá o danom probléme, alebo ich prevencií. Na konci každého kurzu samozrejme dostanete certifikát podpísaný našim hlavným terapeutom pohybového aparátu Romanom Farkašom.
Celotelová hĺbková masáž
169.99 
Video kurz celotelovej hĺbkovej masáže obsahuje všetky balíky kurzov. V kurze sa naučíte techniky masáže nôh, krčnej chrbtice a masáž chrbta. Po dokončení kurzu obdržíte certifikát vo vašom menej podpísaný Romanom Farkašom.

Dĺžka kurzu: 114 minút | Počet lekcií: 15

Masáž krčnej chrbtice
59.99 
Video kurz obsahuje sadu lekcií ako správne masírovať krčnú chrbticu. V kurze sa naučíte techniky masáže krčnej chrbtice a po dokončení kurzu obdržíte certifikát vo vašom menej podpísaný Romanom Farkašom.

Dĺžka kurzu: 36 minút | Počet lekcií: 4

Masáž chrbta
69.99 
Video kurz obsahuje sadu lekcií ako správne masírovať chrbticu. V kurze sa naučíte techniky masáže chrbtice a po dokončení kurzu obdržíte certifikát vo vašom menej podpísaný Romanom Farkašom.

Dĺžka kurzu: 30 minút | Počet lekcií: 3

Masáž nôh
49.99 
Video kurz obsahuje sadu lekcií ako správne vykonávať masáž nôh. V kurze sa naučíte techniky masáže nôh a po dokončení kurzu obdržíte certifikát vo vašom menej podpísaný Romanom Farkašom.

Dĺžka kurzu: 48 minút | Počet lekcií: 8

Ranný strečing
24.99 
Video kurz obsahuje základný strečing, aby ste vkročili tým správnym krokom do úspešného dňa. Tento online kurz neobsahuje certifikát.

Dĺžka kurzu: 30 minút | Počet lekcií: 7

Priebeh online kurzu

Vyber kurzov
 • 1

  Výber kurzu

  Z ponuky našich kurzov si vyberte ten, ktorý vám najviac vyhovuje a o ktorý máte záujem, prípadne taký, ktorý rieši váš problém.
 • 2

  Zakúpenie

  Ďalším krokom je zakúpenie vami zvoleného kurzu. Platby prebiehajú cez platobnú bránu Global payments.
 • 3

  Štúdium

  Môžete začať študovať. Vo vami zakúpenom kurze nájdete dopodrobna vysvetlené všetky postupy a techniky, ktoré sú potrebné na to, aby ste sa všetko naučili.
 • 4

  Flexibilita

  Hlavnou výhodou našich video kurzov je časová flexibilita. Kurz si môžete kedykoľvek pustiť, zastaviť, alebo sa k nemu vrátiť hoci aj o týždeň.
 • 5

  Certifikát

  Po úspešnom absolvovaní kurzu získate certifikát, ktorý potvrdzuje vaše vedomosti a schopnosti v danej oblasti.

REGISTRÁCIA

A password will be sent to your email address.